De orkestleden

Matthew Rowe Dirigent
Hebe Mensinga 1e Viool - concertmeester
Tinta Schmidt von Altenstadt 1e Viool - concertmeester
Suzanne Huynen 1e Viool - plv. concertmeester
Kotaro Ishikawa 1e Viool - plv. concertmeester
Robert Cekov 1e Viool
Jan Eelco Prins 1e Viool
Katharina Schönberg 1e Viool
Majda Varga – Beijer 1e Viool
Arnieke Beilschmidt-Ehrlich 2e Viool - aanvoerder
Yumi Goto 2e Viool - plv. aanvoerder
Radka Dijkstra-Dohnalová 2e Viool - plv. aanvoerder
Christiane Belt 2e Viool
Paul van Coeverden 2e Viool
Willy Ebbens 2e Viool
Naomi Peters Altviool - aanvoerder
Arwen van der Burg Altviool - plv. aanvoerder
Maria Ferschtman Altviool - plv. aanvoerder
Brian Marcus Altviool
Joel Waterman Altviool
Artur Trajko Cello - aanvoerder
Evelien Prakke Cello - plv. aanvoerder
Lies Schrier Cello - plv. aanvoerder
Graham Summersgill Cello
Willemiek Tavenier Cello
Jean-Paul Everts Contrabas - aanvoerder
Annelies Hemmes Contrabas - plv. aanvoerder
Rob Zeelenberg Contrabas - plv. aanvoerder
Sarah Ouakrat Fluit - aanvoerder
Marie-Cécile de Wit Fluit - piccolo
Irma Kort Hobo - aanvoerder
Bert Steinmann Hobo
Ina Hesse Klarinet - aanvoerder
Joris Wiener Klarinet
Janet Morgan Fagot - aanvoerder
Maud van Daal Fagot
Ward Assmann Hoorn - aanvoerder
Christiaan Beumer Hoorn - aanvoerder
Erwin ter Bogt Trompet - aanvoerder
Erik Torrenga Trompet
Bram Peeters Trombone - aanvoerder
Anton van Houten Trombone
Wouter Iseger Trombone
Jet Sprenkels Harp - aanvoerder
Peter de Vries Pauken - aanvoerder
Richard Jansen Slagwerk - aanvoerder
Matthew Rowe
Dirigent
Hebe Mensinga
1e Viool - concertmeester
Tinta Schmidt von Altenstadt
1e Viool - concertmeester
Suzanne Huynen
1e Viool - plv. concertmeester
Kotaro Ishikawa
1e Viool - plv. concertmeester
Robert Cekov
1e Viool
Jan Eelco Prins
1e Viool
Katharina Schönberg
1e Viool
Majda Varga – Beijer
1e Viool
Arnieke Beilschmidt-Ehrlich
2e Viool - aanvoerder
Yumi Goto
2e Viool - plv. aanvoerder
Radka Dijkstra-Dohnalová
2e Viool - plv. aanvoerder
Christiane Belt
2e Viool
Paul van Coeverden
2e Viool
Willy Ebbens
2e Viool
Naomi Peters
Altviool - aanvoerder
Arwen van der Burg
Altviool - plv. aanvoerder
Maria Ferschtman
Altviool - plv. aanvoerder
Brian Marcus
Altviool
Joel Waterman
Altviool
Artur Trajko
Cello - aanvoerder
Evelien Prakke
Cello - plv. aanvoerder
Lies Schrier
Cello - plv. aanvoerder
Graham Summersgill
Cello
Willemiek Tavenier
Cello
Jean-Paul Everts
Contrabas - aanvoerder
Annelies Hemmes
Contrabas - plv. aanvoerder
Rob Zeelenberg
Contrabas - plv. aanvoerder
Sarah Ouakrat
Fluit - aanvoerder
Marie-Cécile de Wit
Fluit - piccolo
Irma Kort
Hobo - aanvoerder
Bert Steinmann
Hobo
Ina Hesse
Klarinet - aanvoerder
Joris Wiener
Klarinet
Janet Morgan
Fagot - aanvoerder
Maud van Daal
Fagot
Ward Assmann
Hoorn - aanvoerder
Christiaan Beumer
Hoorn - aanvoerder
Erwin ter Bogt
Trompet - aanvoerder
Erik Torrenga
Trompet
Bram Peeters
Trombone - aanvoerder
Anton van Houten
Trombone
Wouter Iseger
Trombone
Jet Sprenkels
Harp - aanvoerder
Peter de Vries
Pauken - aanvoerder
Richard Jansen
Slagwerk - aanvoerder

Nieuwsbrief